Odnaleziona zaginiona mieszkanka gminy Drzewica - Informacje - Komenda Powiatowa Policji w Opocznie

Informacje

Strona znajduje się w archiwum.

Odnaleziona zaginiona mieszkanka gminy Drzewica

Szczęśliwie zakończyły się poszukiwania zaginionej 32 latki z gminy Drzewica. Kobietę odnaleziono w pustostanie, kilkaset metrów od jej miejsca zamieszkania. Wyziębiona została przekazana pod opiekę lekarzy.

Przez kilka godzin opoczyńscy policjanci wspólnie ze strażakami z OSP poszukiwali zaginionej 32 letniej mieszkanki gminy Drzewica. Kobieta 22 marca 2018 roku, około godziny 16.00, wzburzona po kłótni z mężem, wyszła z domu. Policja o zaginięciu kobiety została powiadomiona przez krewną kobiety, po godzinie 19.00.

Ponieważ istniało duże ryzyko, że 32  latka może targnąć się na własne życie, kilka minut po zgłoszeniu zaginięcia, został ogłoszony alarm dla wszystkich  policjantów  opoczyńskiej policji , po to by jak największa liczba  mundurowych rozpoczęła poszukiwania kobiety.

Do akcji  włączyli się także strażacy z OSP, którzy wspólnie z policjantami niecałe 2 godziny od zgłoszenia  odnaleźli 32 latkę. Kobieta przebywała w jednym z pustostanów kilkaset  metrów od swojego domu. 32 latka trafiła  do opoczyńskiego szpitala.  

 

asp.szt. Barbara Stępień