Komenda Powiatowa Policji w Opocznie

Aktualności

Zobacz SPOT
Krajowa Mapa Zagrożenia
Info dla GN
Dzielnicowy bliżej nas

Najczęściej czytane

 1. Zapraszamy na Piknik Profilaktyczny z okazji Powiatowych Obchodów Święta Policji 2018

  19 lipca 2018 roku, o godzinie 16.00, na terenie zielonym za Miejskim Domem Kultury w Opocznie odbędzie się policyjny piknik profilaktyczny. Zapraszamy wszystkich do wspólnej zabawy. Na najmłodszych czeka moc atrakcji. Serdecznie zapraszamy !

 2. Na obozie fajnie jest.. Z zuchami i harcerzami o bezpiecznym wypoczynku

  Policjanci z opoczyńskiej komendy spotkali się z uczestnikami obozu harcerskiego w Zarzęcinie, harcerzami ze Stowarzyszenia Harcerstwa Katolickiego ,, Zawisza'' -Hufiec Radom oraz grupą ZHP Skauci Europy- Hufiec Lublin obozującymi w Drzewicy.

 3. Będzie bezpieczniej w gminie Poświętne

  Mł. insp. Wojciech Dworak Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Opocznie oraz Michał Franas, Wójt Gminy Poświętne, podpisali porozumienie w sprawie zorganizowania służb ponadnormatywnych funkcjonariuszy policji na terenie gminy Poświętne.

 4. Oplem do rowu

  Czasami chwila nieuwagi, w połączeniu ze zmęczeniem i nadmierną prędkością mogą doprowadzić do poważnych zdarzeń drogowych. Dlatego tak ważne jest aby zawsze dostosować prędkość jazdy do warunków na drodze i samopoczucia.

 5. Brawurowa jazda kierowcy BMW skończyła się dachowaniem

  Prawdopodobnie nadmierna prędkość była przyczyna wypadku drogowego, do którego doszło w miejscowości Brzuza w gminie Drzewica.

 6. Opoczyńscy policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego z udziałem wozu asenizacyjnego.

  Dwie osoby poważnie ranne, to bilans wypadku drogowego do którego doszło 23 czerwca 2018 roku około godziny 14.00 w miejscowości Petrykozy w gminie Białaczów.

 7. Czołowe zderzenie na K 48

  Opoczyńscy policjanci pod nadzorem prokuratury, wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło na drodze krajowej K 48 w miejscowości Anielin.

 8. Śmiertelne potrącenie pieszego

  Tragicznie zakończył się wypadek drogowy z udziałem pieszego. Mężczyzna w wyniku odniesionych obrażeń zmarł w opoczyńskim szpitalu. Apelujemy do niechronionych uczestników ruchu o zachowanie ostrożności, szczególnie podczas przechodzenia przez jezdnię poza wyznaczonymi do tego miejscami.

 9. Alkohol nie dla nieletnich.

  Troje nastolatków w wieku 15 i 16 lat zostało ujawnionych przez opoczyńskich policjantów w stanie nietrzeźwości.

 10. mł.asp. Witold Widawski- kandydatem do tytułu najlepszego dzielnicowego woj. łódzkiego-Plebiscyt!

  Wybieramy Dzielnicowego Roku . Trwa głosowanie w plebiscycie na Dzielnicowego Roku 2017 w Łódzkiem. Opoczno reprezentuje mł.asp. Witold Widawski!

Linki

Tagi

sieć trudne warunki drogowe wakacje mistrzynie Policja internet motocykl zagrożenia Gepard ferie wypadek kradzież podsumowanie kieszonkowiec dziecko zaginione profilaktyka naczepa bezpieczeństwo piłka nożna sklep dzecko zaginione zima kolizja dokumenty oszustwo kradzież mieszkaniowa uczeń piłka wprowadzenie szkoła MSWiA dzielnicowi porozumienie głuchoniemi oszust droga przemyt prewencja pijani kierowcy duchowni chuliganski wybryk nielegalna broń woda nieletni niebieska karta usiłowanie rozboju bezpieczne wakacje złodziej Turniej posterunek