Komenda Powiatowa Policji w Opocznie

Aktualności

Zobacz SPOT
Krajowa Mapa Zagrożenia
Info dla GN
Dzielnicowy bliżej nas

Najczęściej czytane

 1. Nietypowa interwencja opoczyńskich dzielnicowych

  O tym, że policjanci każdego dnia spotykają się z różnymi, często nietypowymi interwencjami nie trzeba nikogo przekonywać. Zdarzało się już, że mundurowi zabezpieczali błąkająca się po drodze krajowej kozę czy pomagali w schwytaniu byka, który nie chciał wsiąść do przygotowanego dla niego transportu. Tym razem opoczyńscy policjanci wezwani zostali do znalezionego w polu żółwia, którego nazwali „Szybki Lopez”

 2. Ukradła portfel ze sklepowej lady.

  Opoczyńscy policjanci zatrzymali 35 letnią kobietę, która ze sklepowej lady ukradła etui z dokumentami i pieniędzmi. Grozi jej kara do 5 lat pozbawienia wolności.

 3. Zatrzymany złodziej

  Policjanci opoczyńskiej komendy zatrzymali sprawcę kradzieży telefonu. 27 latkowi grozi do 5 lat pozbawienia wolności.

 4. Będzie więcej patroli w mieście i gminie Drzewica

  Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Opocznie mł. insp. Wojciech Dworak oraz Burmistrz Miasta i Gminy Drzewica Pan Janusz Reszelewski podpisali porozumienie o służbach ponadnormatywnych.

 5. Będą służby ponadnormatywne w gminie Sławno i gminie Paradyż

  Komendant Powiatowy Policji w Opocznie mł. insp. Konrad Kobierski oraz Wójtowie gmin Sławno i Paradyż podpisali porozumienie w sprawie zorganizowania służb ponadnormatywnych funkcjonariuszy policji .zwiększeniu liczby patroli policyjnych, poprzez zorganizowanie dodatkowych służb prewencyjnych.Wójtowie obu gmin od lat współpracują z opoczyńską Policją i wspólnie z mundurowymi podejmują szereg działań mających na celu wzrost poczucia bezpieczeństwa mieszkańców gmin Paradyż i Sławno.Dzięki zrozumieniu i przychylności Rady Gminy Paradyż oraz Rady Gminy Sławno, podjęto decyzję o zwiększeniu liczby patroli policyjnych, poprzez zorganizowanie dodatkowych służb prewencyjnych.

 6. Wypadek w Radzicach Małych. Apelujemy do pieszych o zachowanie ostrożności

  W Radzicach Małych 81 letnia kobieta wtargnęła z pobocza wprost pod nadjeżdżającego opla. Kobieta z poważnymi obrażeniami ciała Lotniczym Pogotowiem Ratunkowym trafiła do jednego z łódzkich szpitali.

 7. Eliminacje Powiatowe Konkursu o Puchar Komendanta Wojewódzkiego Policji w Łodzi rozstrzygnięte.

  11 maja w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Opocznie odbyły się powiatowe eliminacje do Konkursu o puchar Komendanta Wojewódzkiego Policji w Łodzi dla szkół średnich. Ten etap zawodów organizowała Komenda Powiatowa Policji w Opocznie przy współpracy Urzędu Miejskiego w Opocznie. W konkursie uczestniczyły czteroosobowe reprezentacje 3 szkół średnich: I Liceum Ogólnokształcącego w Opocznie, Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Opocznie oraz Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Drzewicy.

 8. Konkurs pt. „Agresji STOP mówimy. Przemocy nie lubimy”

  Komenda Powiatowa Policji w Opocznie oraz Szkoła Podstawowa w Brzustowcu –filia w Krzczonowie ogłaszają Konkurs pt. „Agresji STOP mówimy. Przemocy nie lubimy”

 9. Kolejny nietrzeźwy kierowca w rękach policjantów

  Kolejnego nietrzeźwego kierowcę zatrzymali opoczyńscy policjanci. Tym razem do odpowiedzialności karnej za jazdę w stanie nietrzeźwości zostanie pociągnięty 47 letni kierowca passata. Mężczyzna został zatrzymany w Opocznie na ulicy Biernackiego, badanie stanu trzeźwości kierowcy wykazało,że miał on ponad promil alkoholu w organizmie. Mężczyzna stracił już prawo jazdy.

 10. Konkurs dla dzielnicowych - finał w czerwcu !

  Komenda Wojewódzką Policji w Łodzi organizuje Konkurs dla policjantów dzielnicowych garnizonu łódzkiego pod nazwą „Najlepszy plan działania priorytetowego dzielnicowego województwa łódzkiego” Zgodnie z zaakceptowanym regulaminem przedsięwzięcie zostanie przeprowadzone w następujących etapach: 1) etap I - eliminacje na szczeblu komend powiatowych/miejskich do 7 maja 2018 r. 2) etap II - sporządzenie prezentacji multimedialnej do 16 maja 2018 r. 3) etap III - finał konkursu 22 i 23 maja 2018 r. R

Linki

Tagi

posterunek Turniej piłka Gepard bezpieczne wakacje sieć ferie nieletni zagrożenia wprowadzenie podsumowanie duchowni wypadek kieszonkowiec zima profilaktyka dzielnicowi motocykl woda szkoła oszust usiłowanie rozboju Policja kolizja droga dzecko zaginione kruszywo odszkodowanie MSWiA złodziej internet sklep bezpieczeństwo porozumienie głuchoniemi wakacje niebieska karta chuliganski wybryk dokumenty przemyt pijani kierowcy uczeń piłka nożna ostrożnie mistrzynie prewencja kradzież nielegalna broń oszustwo kradzież mieszkaniowa