Informacje

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Grali o Puchar Komendnata Powiatowego Policji w Opocznie

Turniej w Piłkę Nożną Drużyn Policyjnych z Łódzkiego Garnizonu Policji o Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Opocznie pod patronatem Komendanta Wojewódzkiego Policji w Łodzi- rozstrzygnięty.

104 zawodników, reprezentanci 13 powiatów województwa łódzkiego , 25 listopada 2017r. uczestniczyli w Halowym Turnieju w Piłkę Nożną rozegranym w hali sportowej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Opocznie. W turnieju udział wzięło 13 ośmioosobowych drużyn policyjnych z terenu garnizonu łódzkiego.

W uroczystym otwarciu piłkarskich zmagań udział wzięli: Poseł na Sejm RP Robert Telus, Starosta opoczyński Józef Róg, Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Łodzi mł.insp. Tomasz Olczyk, Zastępca Burmistrza Opoczna Zbigniew Sobczyk , właściciel Grupy Paradyż Stanisław Tępiński, kierownictwo opoczyńskiej komendy na czele z Komendantem Powiatowym Policji w Opocznie mł. insp. Konradem Kobierskim.

Przed pierwszym gwizdkiem, sportowców do rywalizacji zagrzewał występ formacji tanecznej „Zahra Fitness” z I Liceum Ogólnokształcącego im. Stefana Żeromskiego w Opocznie pod kierunkiem Katarzyny Niewadzi.

Turniej piłkarski był także doskonałą okazją do promowania zawodu policjanta. W specjalnie zorganizowanym stoisku promocyjnym każdy zainteresowany służbą w Policji mógł uzyskać kompleksową informację dotycząca rekrutacji do służby.

Po zaciętej rywalizacji w meczu finałowym pomiędzy reprezentacją Komendy Wojewódzkiej Policji w Łodzi, a zawodnikami z Komendy Powiatowej Policji w Opocznie, zakończonym rzutami karnymi, turniej wygrała drużyna z Komendy Wojewódzkiej Policji w Łodzi.

Każda drużyna biorąca udział w turnieju w ramach podziękowania dostała drobne upominki.

Klasyfikacja końcowa:

I miejsce- Komenda Wojewódzka Policji w Łodzi

II miejsce -Komenda Powiatowa Policji w Opocznie

III miejsce- VI Komisariat Policji w Łodzi

Organizatorzy imprezy uhonorowali także drużynę, która uplasowała się na 4 miejscu w turnieju- Policjantów z Komendy Powiatowej Policji w Łowiczu.

 

Najlepszym strzelcem turnieju został policjant z Komendy Wojewódzkiej Policji w Łodzi,

Tytuł najlepszego bramkarza także przypadł zawodnikowi z KWP, natomiast statuetkę dla najlepszego zawodnika otrzymał Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Opocznie mł. insp. Wojciech Dworak.

Gratulujemy.

asp.szt. Barbara Stępień
 


 

Powrót na górę strony